- Това събитие е минало събитие.
Лекция на тема „Съдбата на нарцистичното дете или как израстваме в самота“
март 26, 2011 @ 21:00 - 23:00

Тръгвайки от легендата за Нарцис и за това какво послание носи тя, постепенно ще се оптаме да обрисуваме преживяванията на едно дете и как то с времето придобива различни нарцистични нагласи. Как се свързва с родителите си и със света около него и в крайна сметка как объркано и смутено, то губи способността си да разчита на опита си, да вярва на своите чувства и истински потребности и в голяма степен става чуждо само на себе си. На тази почва израства самотата – изолацията на човека от самия него. Ще разгледаме и до какви психични разстройства в зряла възраст може да доведат тези нагласи и какво човек би могъл да направи за да излезе от затвора на собствената си изолираност.
Водещи:
Георги Дамянов
Калина Бояджиева
Георги Дамянов
Калина Бояджиева
цена на лекцията 10 лева
Всеки на когото тази тема му е интересна може да присъства. Необходимо е само да се обади или да изпрати e-mail за да се запише тъй като бройката на слушателите е ограничена
За записване:
тел: 0887570734, kalinarb@yahoo.com Калина Бояджиева
тел: 0898459059, g_armando007@hotmail.com Георги Дамянов
