- Това събитие е минало събитие.
Лекция на тема – „Храна и психика“
юни 25, 2011 @ 11:00 - 20:00

Какво е за нас храната? Първична потребност; Хранителна стойност, калории, витамини; Въпрос на преживяване – мирис, вкус, обстановка; Израз на любов, сигурност и грижа или просто запълване на липси, който ни тормозят. Храната се превръща в първата комуникация на детето със света. Първите отношения на вземане и даване, първата стъпка по пътя от грижата към зрелостта. Разбира се за съвременното общество храната има доста по-различно значение от обществото преди петдесет, сто или двеста години. Отнасяме се към нея различно от нашите предци и това ни въвежда в един нов свят на отношения и взаимодействия.
От всякъде ни заобикаля информация – книги, диети, рецепти, курсове, теории. Но главният въпрос си остава. Какво е за нас храната? Всъщност това е индивидуален въпрос, който всеки един трябва да си зададе. Какво е за мен храната? Защото това е въпрос за нуждите ни, за липсите ни, за отношенията ни със света, въпрос за любовта, грижата и здравето на тялото и психиката ни.
Лекцията е за всички на които тази тема им е интересна и искат да разберат повече за връзката храна-психика и как си влиаят една на друга. Ще разгледаме и няколко хранителни разстройства като патологичен израз на тази връзка и мерките който трябва да се вземат при първите признаци за подобен род заболявания.
Водещи:
Георги Дамянов
Калина Бояджиева
цена на лекцията 10 лева
Както винаги записването по телефон или e-mail е задължително за всеки, който иска да присъства.
За записване:
тел: 0887750734, kalinarb@yahoo.com Калина Бояджиева
тел: 0898459059, g_armando007@hotmail.com Георги Дамянов
